Izazov Mekani Kutak – Donacije Školama

Šaljemo poziv svim učiteljima koji bi htjeli pristupiti izazovu Mekani kutak a nemaju financijska sredstva, da se prijave na listu škola koje traže donacije za potrebne materijale. Ta lista služiti će potencijalnim donatorima da nađu škole kojima treba financijska pomoć.

Udruga Buđenje do sada je donirala 5 škola s potrebnim materijalima. Međutim, javilo nam se još škola kojima je potrebna financijska pomoć. Iz tog razoga odlučili smo pokrenuti akciju prikupljanja sredstava za škole.

DONATORI – pozivamo sve koji žele napraviti donaciju školama da stvore za svoje učenike Mekani kutak!

Više informacija!

Play Attention Online Edukacija 08/05 ili 11/05/2024

Zbog velikog interesa i sve šire upotrebe Play Attention-a, održavamo dvije Play Attention online edukacije.

Edukacija je namijenjena učiteljima, profesorima, edukacijskim rehabilitatorima i stručnoj službi, ali i roditeljima i osobama koje razmatraju uvođenje Play Attention sustava u svakodnevicu djeteta.

Srijeda, 08.05.2024. od 16 do 19 sati
Subota, 11.05.2024. od 10 do 13 sati

Izazov učiteljima – 30 dana mekanog kutka

Poziv svim učiteljima da pristupe Facebook grupi “Izazov učiteljima – 30 dana mekang kutka” te stvore mekani kutak u svojim učionicama u kojem će sa učenicima na opuštajući i pozitivan način započinjati školski dan.

U kut učionice stave se mekani materijali na kojima se može sjediti ili ležati (deke, jastuci, strunjače…) i na početku svakog dana svi učenici skinu cipele (po potrebi) i udobno se smjeste u obliku kruga. U tom kutku se ne priča o školskim obvezama već o laganim jutarnjim temama. Na primjer, učenici se pozdrave, ako žele ispričaju ono što im je u glavi, kako su spavali, kakva su im današnja očekivanja, pozdrave dan i sve izazove današnjeg dana…

Grupa Podrške za Odrasle s ADHD-om 08/02/24

Svi koji imaju ADHD ili su u procesu dijagnostike ili su se našli u simptomima ADHD-a su pozvani da se pridruže sastanku. SASTANAK SE ODRŽAVA NA ENGLESKOM JEZIKU. Kada? Četvrtak 08.02.2024. od 18.00 do 19.30 sati u Utrinama. Da biste prisustvovali sastanku molimo da popunite pristupnicu ovdje. Nakon što popunite na email ćete dobiti informaciju o adresi sastanka. Prisustvovanje je besplatno!

Gost sastanka: Sharon O’Dell is the CEO of ADHD Lincs (United Kingdom), a local charity based in Lincoln offering support and information to individuals, families and anyone living/working with ADHD and associated conditions. Više o Sharon O’Dell možete naći ovdje.

Play Attention Online Edukacija 05/03/24

Zbog velikog interesa i sve šire upotrebe Play Attention-a, 05.03.2024. održavamo Play Attention online edukaciju.

Utorak, 05.03.2024. (ožujak) od 16 do 19 sati

Play Attention Online Edukacija 13/12/23

Zbog velikog interesa i sve šire upotrebe Play Attention-a, 13.12.2023. održavamo Play Attention online edukaciju.

Srijeda, 13.12.2023. od 16 do 19 sati

Više informacija.

Svi koji imaju ADHD ili su u procesu dijagnostike ili su se našli u simptomima ADHD-a su pozvani da se pridruže sastanku. TEMA sastanka: “Pretjerana stimulacija”. Sastanak će se održati u utorak 28.11.2023. od 19.30 do 21.30 sati u Utrinama. Da biste prisustvovali sastanku molimo da popunite pristupnicu ovdje. Nakon što popunite na email ćete dobiti informaciju o adresi sastanka. Prisustvovanje je besplatno!

10% popusta na knjigu Hiperaktivni sanjari u mjesecu studenom!

“Hiperaktivni sanjari” – knjiga koja i dalje živi!

Uspješnica autora Marka Fereka je bila među top 5 najprodavanijih knjiga u području popularne psihologije, prevedena je na 2 jezika (engleski i mađarski jezik), knjiga na temelju koje se pišu seminarski radovi, knjiga koja je i nakon 17 godina od prvog izdanja i dalje čitana i tražena je u mjesecu studenom 2023 na 10% popusta.

U mjesecu studenom omogućujemo 10% popusta na knjigu Hiperaktivni sanjari autora Marka Fereka. Trenutna cijena knjige iznosi 17 eura dok s popustom od 10% iznosi 15 eura. Knjigu možete naručiti putem pouzeća – 15 eura + poštarina. Upite možete slati na našu email adresu budenje@gmail.com. Više informacija.