Domaćinstvo

31. siječnja 2025.

Veseli smo bili i malo se zasladili!

U srijedu se našom školom proširio slatki miris, svima dobro poznat.

Učiteljice Karla Lovrić, Luči Bursać i Melita Bušić, zajedno s prvašićima, pekle su omiljenu slasticu svima, palačinke. Učenici su uz pomoć učiteljica pripremili sastojke te zajedno s njima zamutili smjesu. Svaki učenik ispekao je jednu palačinku i namazao ju slasnim domaćim pekmezom po želji.

Pročitajte još

STEM istraživači 

STEM istraživači 

U našoj školi se ove godine održavala izvannastavna aktivnost pod nazivom STEM istraživači koju je vodila učiteljica Luči Bursać. Učenici 2.c razreda imali su...

Povrat udžbenika

Povrat udžbenika

Udžbenici se vraćaju tijekom posljednjeg tjedna nastave u dogovoru s predmetnim učiteljima. U nastavku su navedeni udžbenici koje treba vratiti: 5. razred...

Skip to content