2.d u Gradskoj knjižnici

4. studenoga 2025.

U ponedjeljak, 4. studenog 2.d razred je posjetio dječji odjel Knjižnice Medveščak.

Počastili su nas pričom, proveli kroz knjižnicu, a zavirili smo i u skrivene kutke. Kratko vrijeme smo proveli čitajući i razgovarajući o bontonu u knjiznici, a zatim se s novoposuđenim knjigama uputili prema školi.

Putem smo se počastili medenjacima iz obližnje slastičarnice i nakratko zavirili u glazbenu skolu.

Bilo je to vrlo zanimljivo prijepodne!

učiteljica Andrea 

Pročitajte još

Povrat udžbenika

Povrat udžbenika

Udžbenici se vraćaju tijekom posljednjeg tjedna nastave u dogovoru s predmetnim učiteljima. U nastavku su navedeni udžbenici koje treba vratiti: 5. razred...

Poziv na izvedbu mjuzikla u školi

Poziv na izvedbu mjuzikla u školi

Poštovani roditelji, sa zadovoljstvom Vas pozivamo na izvedbu školskog mjuzikla koja će se održati 9. lipnja u 18:20 sati u našoj školi. Ukoliko želite...

Skip to content