Bruno Štefančić i njegovi skijaški uspjesi

30. rujna 2024.

Bruno Štefančić, učenik 8.c razreda, skijanjem se bavi već godinama i dosad je ostvario puno izvrsnih rezultata. Tako je u skijaškoj natjecateljskoj sezoni 2023./2024. u Austrijskom Weinebeneu ostvario odlično treće mjesto na prvenstvu Hrvatske u disciplini slalom i treće mjesto na prvenstvu Hrvatske u veleslalomu. Također je završio sezonu kao treći u ukupnom poretku HEP CroSki kupa u kategoriji mlađih kadeta. Na temelju ostvarenih sportskih rezultata, Hrvatski olimpijski odbor izdao je rješenje o kategorizaciji sportaša gdje je Bruno razvrstan u sportaša Hrvatske VI. kategorije daroviti sportaš.

Čestitke našem osmašu i neka tako nastavi i dalje!

Prvenstvo Hrvatske u mačevanju

Učenik 7.a razreda Maksimilijan Derežić osvojio je 4 medalje na Prvenstvu Hrvatske u mačevanju - disciplina floret, od toga 2 zlatne u kategorijama U15...