Državno natjecanje u maloj odbojci: zlatna medalja za Lanu Cvjetićanin

14. travnja 2026.

Naša učenica Lana Cvjetićanin (6.a) sa svojim klubom OK Dinamo osvojila je zlatnu medalju u maloj odbojci na državnom natjecanju. Na državnom su odigrale 7 utakmica od kojih su u svih 7 i pobijedile. Čestitamo i želimo i dalje puno uspjeha Lani i ostalim odbojkašicama!

Pročitajte još

Sportski uspjesi u atletici

Sportski uspjesi u atletici

21.5.2026. naš učenik Matej Mihalina sudjelovao je na Erste Plavoj Ligi koja se održala na stadionu  Mladost u Zagrebu. Ostvario je izniman rezultat - osvojio...

Uspjeh na glazbenom natjecanju

Uspjeh na glazbenom natjecanju

Naš učenik četvrtog razreda Ivan Magdić je izvrstan i u glazbenoj školi Elly Bašić. Na 64. natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa u kategoriji ...

Skip to content