Međunarodni dan pješačenja 15. listopad

16. listopada 2025.

Učenici 4.a i 4.d razreda šetnjom kroz Park-šumu Maksimir obilježili su Međunarodni dan pješačenja koji nas podsjeća na važnost stjecanja navike hodanja i općenito kretanja za cjelokupnu kvalitetu našega života.

Cilj je ove aktivnosti promovirati pješačenje kao najjednostavniji oblik fizičke aktivnosti koji vodi unapređenju i očuvanju zdravlja, ali i odvesti učenike u prirodu i pritom ukazati na potrebu njenog očuvanja i brige o njoj. 

učiteljice Ljiljana i Danijela

Pročitajte još

STEM istraživači 

STEM istraživači 

U našoj školi se ove godine održavala izvannastavna aktivnost pod nazivom STEM istraživači koju je vodila učiteljica Luči Bursać. Učenici 2.c razreda imali su...

Povrat udžbenika

Povrat udžbenika

Udžbenici se vraćaju tijekom posljednjeg tjedna nastave u dogovoru s predmetnim učiteljima. U nastavku su navedeni udžbenici koje treba vratiti: 5. razred...

Skip to content