Putovanje u Svemir 

7. svibnja 2025.

Povodom Dana planeta Zemlje učenici 2.d razreda “otputovali” su u Svemir kako bi otkrili gdje se Zemlja nalazi u golemom svemirskom prostranstvu. Nakon toga učili smo o kontinentima i njihovim posebnostima koje smo prepisivali u pisanku kao vježbu pisanja, a tjedan smo zaokružili pisanjem snažnih poruka o važnosti brige za okoliš. Kroz istraživanje, razgovor i kreativno izražavanje poticali smo ekološku osviještenost i ljubav prema našem planetu.

Pročitajte još

STEM istraživači 

STEM istraživači 

U našoj školi se ove godine održavala izvannastavna aktivnost pod nazivom STEM istraživači koju je vodila učiteljica Luči Bursać. Učenici 2.c razreda imali su...

Povrat udžbenika

Povrat udžbenika

Udžbenici se vraćaju tijekom posljednjeg tjedna nastave u dogovoru s predmetnim učiteljima. U nastavku su navedeni udžbenici koje treba vratiti: 5. razred...

Skip to content