U našoj školi se ove godine održavala izvannastavna aktivnost pod nazivom STEM istraživači koju je vodila učiteljica Luči Bursać. Učenici 2.c razreda imali su priliku učiti i raditi s micro:bit uređajima i LEGO edukacijskim setovima. Aktivnost financira Ministarstvo znanosti, obrazovanja i mladih u projektu poticanja izvannastavnih aktivnosti osnovnih i srednjih škola te učeničkih domova u školskoj godini 2025./2026. Na poveznici https://stemistrazivaci.my.canva.site/ možete pogledati ono što su radili tijekom godine.





